Main Menu
User Menu

323. křídlo pro letecký výcvik [1972-1993]

323rd Flying Training Wing

     
Název:
Name:
323. křídlo pro letecký výcvik
Originální název:
Original Name:
323rd Flying Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
28.07.1972
Předchůdce:
Predecessor:
323. stíhací bombardovací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1993
Nástupce:
Successor:
323. letecké expediční křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1973-01.07.1993 ?
01.07.1993-30.09.1993 19. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1973-30.09.1993 Rancho Cordova, Mather AFB
Velitel:
Commander:
01.04.1973-13.10.1973 Overly, Norris M. (Colonel)
13.10.1973-18.07.1975 Bazley, Robert W. (Brigadier General)
18.07.1975-13.09.1976 Sullivan, Dennis B. (Colonel)
13.09.1976-13.06.1979 Pedroli, Attilio (Colonel)
13.06.1979-07.07.1981 Baliles, Roy K. (Colonel)
07.07.1981-31.03.1983 Paul, Richard D. (Colonel)
31.03.1983-20.05.1985 Tarsoly, John B. (Colonel)
20.05.1985-05.06.1987 Collins, William E. (Colonel)
05.06.1987-12.04.1989 Sheetz, Roy D. (Colonel)
12.04.1989-25.07.1991 Morrison, John R. Jr (Colonel)
25.07.1991-05.06.1992 Wehrle, Joseph H. Jr (Colonel)
05.06.1992-30.09.1993 Martinelli, Robert J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.12.1991-31.05.1993 323. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/323-kridlo-pro-letecky-vycvik-1972-1993-t138692#452839Verze : 1
MOD