Main Menu
User Menu

323. bombardovací křídlo, lehké [1949-1951]

323rd Bombardment Wing, Light

     
Název:
Name:
323. bombardovací křídlo, lehké
Originální název:
Original Name:
323rd Bombardment Wing, Light
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.05.1949
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
28.03.1951
Nástupce:
Successor:
323. stíhací bombardovací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.06.1949-01.07.1950 12. letecká armáda
01.07.1950-28.03.1951 14. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
27.06.1949-28.03.1951 Oklahoma City, Tinker AFB
Velitel:
Commander:
27.06.1949-DD.08.1950 Lewis, W. C. (Brigadier General)
DD.08.1950-28.03.1951 Johnson, Clint T. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
27.06.1949-17.03.1951 323. bombardovací skupina (lehká)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/323-bombardovaci-kridlo-lehke-1949-1951-t138690#452837Verze : 0
MOD