Main Menu
User Menu

317. křídlo pro přepravu jednotek, střední [1963-1966]

317th Troop Carrier Wing, Medium

     
Název:
Name:
317. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
317th Troop Carrier Wing, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
13.03.1963
Předchůdce:
Predecessor:
317. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
01.03.1966
Nástupce:
Successor:
317. křídlo pro přepravu jednotek
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
13.03.1963-15.04.1963 Vzdušné síly Spojených států v Evropě
15.04.1963-01.04.1964 322. letecká divize (bojová přepravní)
01.04.1964-20.06.1964 Vzdušné síly Spojených států v Evropě
01.04.1964-20.06.1964 dočasně podřízeno: 322. letecká divize (bojová přepravní)
20.06.1964-01.10.1964 9. letecká armáda
01.10.1964-01.03.1966 840. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
15.04.1963-20.06.1964 Miserey, Évreux-Fauville Air Base
20.06.1964-01.03.1966 Lockbourne, Lockbourne AFB
Velitel:
Commander:
13.03.1963-14.04.1963 -, - (-)
15.04.1963-20.06.1963 Rush, Arthur C. (Colonel)
20.06.1963-27.12.1965 Kinney, George W. (Colonel)
27.12.1965-01.03.1966 Dennis, Harry S. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/317-kridlo-pro-prepravu-jednotek-stredni-1963-1966-t137486#451630Verze : 2
MOD