Main Menu
User Menu

7. divise /pěší/ [1950-1951]

7th Division /Infantry/

     
Název:
Name:
7. divise /pěší/
Originální název:
Original Name:
7. divise /pěší/
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1950
Předchůdce:
Predecessor:
7. divise
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1951
Nástupce:
Successor:
7. pěší divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.11.1950-01.01.1951 IV. sbor
Dislokace:
Deployed:
01.11.1950-01.01.1951 Opava, kasárny /

Velitel:
Commander:
01.11.1950-01.01.1951 Jamriška, Dušan (Plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
01.11.1950-01.01.1951
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.11.1950-01.01.1951 Pěší pluk 34
01.11.1950-01.12.1950 Pěší pluk 41
01.11.1950-01.01.1951 Pěší pluk 8
01.11.1950-01.01.1951 Tankosamohybná rota 7
09.11.1950-01.01.1951 Ženijní rota 7
01.12.1950-17.12.1950 41. pěší pluk
17.12.1950-01.01.1951 77. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
01.11.1950-01.01.1951 VÚ Opava
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, skupina poválečná, fond (7. divise /pěší/)
URL : https://www.valka.cz/7-divise-pesi-1950-1951-t118812#408352Verze : 1
MOD