Main Menu
User Menu

Žampach

zámek

     
Název:
Name:
Žampach
Další názvy:
Other Names:
Sandbach
Typ:
Style:
zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
nepřístupno
Obec:
Municipality:
Žampach
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°02'16.55"N 16°25'53.72"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.1672
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
Zřícenina hradu Žampach
Zřícenina hradu Chudoba
Poznámka:
Note:
Používán jako ústav pro mentálně postižené.
Zdroje:
Sources:
https://www.hrady.cz/index.php?OID=9552
URL : https://www.valka.cz/Zampach-t190369#550700Verze : 2