Main Menu
User Menu

Velitelství ponorkového loďstva Itálie [1941-1943]

Submarine Command Italy / Führer der Unterseeboote Italien

     
Název:
Name:
Velitelství ponorkového loďstva Itálie
Originální název:
Original Name:
Führer der Unterseeboote Italien
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.11.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
12.08.1943
Nástupce:
Successor:
Velitelství ponorkového loďstva Středozemní moře
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.11.1941-12.08.1943 Německé námořní velitelství Itálie
Dislokace:
Deployed:
DD.11.1941-12.08.1943 Řím, ? /
Velitel:
Commander:
DD.11.1941-27.01.1942 Oehrn, Victor (Korvettenkapitän)
27.01.1942-01.01.1943 Kreisch, Leo (Kapitän zur See)
01.01.1943-12.08.1943 Kreisch, Leo (Konteradmiral)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.wlb-stuttgart.de
www.geocities.com
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-ponorkoveho-lodstva-Italie-1941-1943-t165213#498762Verze : 0
MOD