Main Menu
User Menu

Tacumi, Ei'iči

Ei'ichi Tatsumi / 辰巳榮一

     
Příjmení:
Surname:
Tacumi
Jméno:
Given Name:
Ei'iči
Jméno v originále:
Original Name:
辰巳榮一 / たつみ・えいいち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Saga /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 3. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/辰巳榮一
URL : https://www.valka.cz/Tacumi-Ei-ici-t187668#545750Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Tacumi
Jméno:
Given Name:
Ei'iči
Jméno v originále:
Original Name:
辰巳榮一 / たつみ・えいいち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.05.1915 Vojenská akadémia
14.12.1922-27.11.1925 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1915 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.11.1937 plukovník
01.08.1940 generálmajor
29.10.1943 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
15.07.1938-01.12.1939 Velitel : 6. sekce (Západní zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.02.1945-01.03.1945 Náčelník štábu : 12. oblastní armáda

Ručně vyplněné položky:
01.08.1935-01.08.1936 štábny dôstojník 5. divízia
01.08.1936-07.04.1938 vojenský atašé v UK
07.04.1938-15.07.1938 pridelený k Generálnemu štábu
15.07.1938-01.12.1939 náčelník 6th Section (Western Inteligence) 2nd Bureau (Intelligence) of the Imperial Army General Staff Office
01.12.1939-18.07.1942 vojenský atašé v UK
30.09.1942-01.02.1945 náčelník štábu Východnej armády
01.02.1945-01.03.1945 náčelník štábu 12. oblastná armáda
01.02.1945-01.03.1945 náčelník štábu Východný vojenský okres
01.03.1945-DD.09.1945 velitel 3. divízie
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/辰巳榮一
URL : https://www.valka.cz/Tacumi-Ei-ici-t187668#545761Verze : 1
MOD