Main Menu
User Menu

Štáb I. skupiny Eskadry střemhlavých bombardérů 101 [1942-1943]

Staff of the 1st Group of the 101st Dive Bomber Wing / Stab der I. Gruppe des Sturzkampfgeschwaders 101

     
Název:
Name:
Štáb I. skupiny Eskadry střemhlavých bombardérů 101
Originální název:
Original Name:
Stab der I. Gruppe des Sturzkampfgeschwaders 101
Datum vzniku:
Raised/Formed:
08.12.1942
Předchůdce:
Predecessor:
Štáb I. skupiny Letecké školy střemhlavých bombardérů 1
Datum zániku:
Disbanded:
18.10.1943
Nástupce:
Successor:
Štáb I. skupiny Bitevní eskadry 103
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.12.1942-18.10.1943 I. skupina Eskadry střemhlavých bombardérů 101
Dislokace:
Deployed:
08.12.1942-DD.01.1943 Kitzingen, Fliegerhorst Kitzingen /
DD.01.1943-30.06.1943 Pierrefeu-du-Var, Cuers(?) /
01.07.1943-30.09.1943 Frejus, St. Raphael(?) /
30.09.1943-18.10.1943 Augny, Fliegerhorst Metz-Frescaty /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Výzbroj:
Armament:
08.12.1942-18.10.1943 Junkers Ju 87
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://ww2.dk/air/attack/stg101.html
URL : https://www.valka.cz/Stab-I-skupiny-Eskadry-stremhlavych-bombarderu-101-1942-1943-t203805#580178Verze : 1
MOD