Main Menu
User Menu

Rokycany, Kasárny dr. Miroslava Tyrše

Rokycany, Barracks of dr. Miroslav Tyrs

     
Název:
Name:
Rokycany, Kasárny dr. Miroslava Tyrše
Originální název:
Original Name:
Kasárny dr. Miroslava Tyrše Rokycany
Další názvy:
Other Names:
Nové kasárny
Obec:
Municipality:
Rokycany
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
0°0'00.00"N 0°0'00.00"E
Vznik:
Established:
DD.MM.1933
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

Zánik:
Cancelled:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha
URL : https://www.valka.cz/Rokycany-Kasarny-dr-Miroslava-Tyrse-t67199#455305Verze : 0
MOD
Kasárenské objekty byly postaveny v letech 1931 až 1933 podle projektu IV./4. oddělení [stavebního] ministerstva a československá branná moc je převzala v dubnu 1933.
Název "Kasárny dr. Miroslava Tyrše" byl udělen 30. dubna 1933.
URL : https://www.valka.cz/Rokycany-Kasarny-dr-Miroslava-Tyrse-t67199#237598Verze : 0
MOD
foto
URL : https://www.valka.cz/Rokycany-Kasarny-dr-Miroslava-Tyrse-t67199#240224Verze : 0