Main Menu
User Menu

Námořní řídící peruť 29 [1993-2004]

Sea Control Squadron 29 "Dragonfires" / VS-29

Sea Control Squadron 29

     
Název:
Name:
Námořní řídící peruť 29
Originální název:
Original Name:
Sea Control Squadron 29
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Protiponorková peruť 29
Datum zániku:
Disbanded:
30.04.2004
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1993-DD.MM.RRRR Palubní letecké křídlo 11
Dislokace:
Deployed:
01.10.1993-15.12.1993 -, USS Abraham Lincoln (CVN-72)
11.04.1995-09.10.1995 -, USS Abraham Lincoln (CVN-72)
11.10.1996-11.04.1997 -, USS Kitty Hawk (CV-63)
14.03.1998-09.04.1998 -, USS Carl Vinson (CVN-70)
22.06.1998-11.08.1998 -, USS Carl Vinson (CVN-70)
06.11.1998-06.05.1999 -, USS Carl Vinson (CVN-70)
23.07.2001-23.01.2002 -, USS Carl Vinson (CVN-70)
03.03.2003-05.11.2003 -, USS Nimitz (CVN-68)

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Výzbroj:
Armament:
01.10.1993-DD.MM.RRRR Lockheed S-3B Viking
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://gonavy.jp/navy/sqn/VS29.html
URL : https://www.valka.cz/Namorni-ridici-perut-29-1993-2004-t19387#72266Verze : 3
MOD