Main Menu
User Menu

Macumura, Hókiči

Hokichi Matsumura / 松村法吉

     
Příjmení:
Surname:
Macumura
Jméno:
Given Name:
Hókiči
Jméno v originále:
Original Name:
松村法吉 / まつむら・ほうきち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generáporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
01.11.RRRR ?, prefektura Fukui /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
01.06.1925 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Maizuru
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Macumura-Hokici-t179814#527917Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Macumura
Jméno:
Given Name:
Hókiči
Jméno v originále:
Original Name:
松村法吉 / まつむら・ほうきち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.07.1893 vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-28.11.1896 Vojenská delostrelecká technická škola
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
07.03.1894 podporučík
04.04.1895 poručík
25.10.1897 kapitán
16.11.1904 major
30.11.1909 podplukovník
30.09.1913 plukovník
24.07.1918 generálmajor
06.08.1923 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
22.08.1913-30.09.1913 Velitel : Kreslící sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
30.09.1913-05.06.1914 Velitel : Kreslící sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
24.07.1918-25.07.1919 Velitel : Pevnost Maizuru
25.07.1919-06.08.1923 Velitel : Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
07.03.1894-13.11.1895 4. ženijný prapor
13.11.1895-22.02.1896 Adjutant 4. ženijný prapor
22.02.1896-14.11.1896 4. ženijný prapor
14.11.1896-DD.MM.RRRR Adjutant 4. ženijný prapor
25.10.1897-01.12.1898 pridelený k Shimonoseki Fortifikáciám
01.12.1898-07.03.1899 11. ženijný prapor
07.03.1899-27.01.1902 Inštruktor, Vojenská akaémia
11.09.1901-05.12.1902 Inštruktor, Vojenská delostrelecká technická škola
05.12.1902-21.02.1906 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
21.12.1908-04.05.1910 velitel 10. ženijného praporu
04.05.1910-22.08.1913 Inštruktor, Vojenská akadémia
15.09.1911-22.08.1913 Inštruktor, Škola pechoty Toyama
01.09.1912-22.08.1913 Inštruktor, Vojenská škola pechoty
22.08.1913-05.06.1914 náčelník Kreslící sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
05.06.1914-10.08.1915 velitel 17. ženijného praporu
10.08.1915-DD.MM.RRRR skúšobný komisár, Vojenská technická komisia
18.08.1916-DD.MM.RRRR sekcie polného výstrojného materiálu, oddelenia vybavenia, Ministertva vojny
24.07.1918-25.07.1919 velitel pevnosti Maizuru
25.07.1919-06.08.1923 náčelník Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
01.09.1923-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

01.11.1920

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/松村法吉
URL : https://www.valka.cz/Macumura-Hokici-t179814#527973Verze : 2
MOD