Main Menu
User Menu

Kreslící sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu [RRRR-1945]

Drafting Section of the Land Surveying Department Army General Staff / 製図科 陸地測量部

     
Název:
Name:
Kreslící sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
Originální název:
Original Name:
製図科 陸地測量部
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.RRRR
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.09.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
DD.MM.RRRR-DD.09.1945 Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.09.1945 ?, Tokyo /
Přednosta / náčelník:
Chief:
22.08.1913-30.09.1913 Matsumura, Hōkichi (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
30.09.1913-05.06.1914 Matsumura, Hōkichi (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
05.06.1914-10.08.1915 ?
10.08.1915-20.11.1918 Shōda, Tōji (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
20.11.1918-25.07.1919 Ōmura, Hitoshi (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
25.07.1919-04.02.1924 Ōmura, Hitoshi (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
04.02.1924-21.04.1933 ?
21.04.1933-01.08.1934 Tadashi, Ito (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1934-01.08.1935 Tadashi, Ito (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1935-01.08.1936 Ono, Kyōzō (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1936-05.07.1937 Ono, Kyōzō (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/陸地測量部
URL : https://www.valka.cz/Kreslici-sekce-Oddeleni-katastralniho-mapovani-Generalniho-stabu-RRRR-1945-t189948#550018Verze : 5
MOD