Main Menu
User Menu

Hradišťko

tvrziště

     
Název:
Name:
Hradišťko
Další názvy:
Other Names:
Skalka
Typ:
Style:
tvrz
Stav:
Condition:
nepatrné zbytky
Přístupnost:
Accessibility:
volně přístupno
Obec:
Municipality:
Rožnov pod Radhoštěm
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°27'57.48"N 18°08'34.97"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
Mohlo se taky jednat o strážní hrádek, který zanikl poté, co byl vybudován nový hrad Rožnov.
Zdroje:
Sources:
http://www.hrady.cz/index.php?OID=8657
URL : https://www.valka.cz/Hradistko-t196547#565420Verze : 2