Main Menu
User Menu

Hrad na Dubovém vrchu

zřícenina hradu

     
Název:
Name:
Hrad na Dubovém vrchu
Další názvy:
Other Names:
Doubek
Svébořice
Původní název není znám
Typ:
Style:
hrad
Stav:
Condition:
zřícenina
Přístupnost:
Accessibility:
volně přístupno
Obec:
Municipality:
Ralsko, zaniklá obec Svébořice
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°39'31.60"N 14°48'42.80"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
Hrad byl narušen sověty, kteří zde postavili vodojem a případně provedli některé další zásahy do terénu.
Zdroje:
Sources:
http://www.hrady.cz/index.php?OID=8407
URL : https://www.valka.cz/Hrad-na-Dubovem-vrchu-t209554#592057Verze : 1
Hrad na Dubovém vrchu




Zdroj:
http://www.hrady.cz/index.php?OID=8407
Hrad na Dubovém vrchu - Foto vlastní

Foto vlastní
Hrad na Dubovém vrchu - Foto vlastní

Foto vlastní
Hrad na Dubovém vrchu - Foto vlastní

Foto vlastní
Hrad na Dubovém vrchu - Foto vlastní

Foto vlastní
Hrad na Dubovém vrchu - Foto vlastní

Foto vlastní
Hrad na Dubovém vrchu - Foto vlastní

Foto vlastní
Hrad na Dubovém vrchu - Foto vlastní

Foto vlastní
URL : https://www.valka.cz/Hrad-na-Dubovem-vrchu-t209554#592058Verze : 2