Main Menu
User Menu

Hostouň

tvrz přestavěná na zámek

     
Název:
Name:
Hostouň
Další názvy:
Other Names:
Hostau
Typ:
Style:
zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
nepřístupno
Obec:
Municipality:
Hostouň
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°33'36.28"N 12°46'05.93"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.1508
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
Dnes slouží jako výchovný ústav pro děti a mládež.
Zdroje:
Sources:
http://www.hrady.cz/index.php?OID=13094
URL : https://www.valka.cz/Hostoun-t195742#563478Verze : 1