Main Menu
User Menu

Horosedly

tvrz přestavěná na zámek

     
Název:
Name:
Horosedly
Další názvy:
Other Names:
Horusedly
Typ:
Style:
zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
nepřístupno
Obec:
Municipality:
Horosedly
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°30'51.21"N 14°03'05.66"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.1584
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://www.hrady.cz/index.php?OID=3708
URL : https://www.valka.cz/Horosedly-t195848#563677Verze : 1