Main Menu
User Menu

Hlídková peruť 7F [1931-1937]

Patrol Squadron 7F / VP-7F

     
Název:
Name:
Hlídková peruť 7F
Originální název:
Original Name:
Patrol Squadron 7F
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1931
Předchůdce:
Predecessor:
Hlídková peruť 7B
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1937
Nástupce:
Successor:
Hlídková peruť 7
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1931-01.10.1937 Základnové uskupení Floty Spojených států
Dislokace:
Deployed:
01.07.1931-01.10.1937 Coronado, NAS San Diego

Velitel:
Commander:
01.07.1931-18.07.1932 Botta, Rico (Lieutenant)
18.07.1932-DD.06.1934 Fake, Frank C. (Lieutenant Commander)
DD.06.1934-05.06.1936 Irvine, Rutledge (Lieutenant Commander)
05.06.1936-01.10.1937 Fuller, Robert L. (Lieutenant Commander)
Výzbroj:
Armament:
DD.01.1930-DD.MM.RRRR Douglas PD-1
DD.MM.1933-DD.MM.RRRR Martin PM-1
DD.MM.1935-DD.MM.RRRR Consolidated P2Y-3 Ranger
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Roberts, Michael D.: Dictionary of American Naval Aviation Squadrons. Volume 2: The History of VP, VPB, VP(HL) and VP(AM) Squadrons, Naval Historical Center Department of the Navy Washington, D.C., 2000
URL : https://www.valka.cz/Hlidkova-perut-7F-1931-1937-t207473#587741Verze : 1
MOD