Main Menu
User Menu

Hlemýždí

tvrz

     
Název:
Name:
Hlemýždí
Další názvy:
Other Names:
Schneckendorf
Typ:
Style:
tvrz
Stav:
Condition:
chátrající
Přístupnost:
Accessibility:
neznámý
Obec:
Municipality:
Hlemýždí
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°43'12.36"N 14°42'41.25"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.1592
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
Tvrz byla pozdějšími úpravami značně pozměněna. Je sídlem zemědělského obchodního družstva.
Zdroje:
Sources:
http://www.hrady.cz/index.php?OID=607
URL : https://www.valka.cz/Hlemyzdi-t197002#566360Verze : 1