Main Menu
User Menu

Hlavní velitelství Vojenské policie [1998- ]

Military Police High Command

     
Název:
Name:
Hlavní velitelství Vojenské policie
Originální název:
Original Name:
Hlavní velitelství Vojenské policie
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1998
Předchůdce:
Predecessor:
Úřad Vojenské policie
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1998-DD.MM.RRRR ministr obrany
Dislokace:
Deployed:
01.01.1998-DD.MM.RRRR Praha, ?
Velitel:
Commander:
01.01.1998-DD.MM.1998 Bečvář, Josef (Plukovník)
DD.MM.1998-30.06.1999 Jilka, Rudolf (Plukovník)
01.07.1999-07.05.2003 Bečvář, Josef (Plukovník)
08.05.2003-30.09.2003 Bečvář, Josef (Brigádní generál)
01.10.2003-07.05.2004 Kubát, Oldřich (Plukovník)
08.05.2004-27.10.2006 Kubát, Oldřich (Brigádní generál)
28.10.2006-28.02.2009 Kubát, Oldřich (Generálmajor)
09.04.2009-29.06.2009 Ložek, Vladimír (Plukovník)
30.06.2009-28.02.2012 Ložek, Vladimír (Brigádní generál)
01.03.2012-07.05.2013 Schulc, Milan (Plukovník)
08.05.2013-31.05.2015 Schulc, Milan (Brigádní generál)
01.06.2015-07.05.2016 Kříž, Pavel (Plukovník)
08.05.2016-DD.MM.RRRR Kříž, Pavel (Brigádní generál)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.army.cz/
URL : https://www.valka.cz/Hlavni-velitelstvi-Vojenske-policie-1998-t170691#509749Verze : 0
MOD
.

Zdroj: vets.estranky.cz

Zdroj: www.army4u.cz

Zdroj: www.army4u.cz
URL : https://www.valka.cz/Hlavni-velitelstvi-Vojenske-policie-1998-t170691#509750Verze : 0
MOD