Main Menu
User Menu

Herálec

tvrz přestavěná na zámek

     
Název:
Name:
Herálec
Další názvy:
Other Names:
Heraletz
Typ:
Style:
zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
nepřístupno
Obec:
Municipality:
Herálec
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°31'50.51"N 15°27'15.40"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://www.hrady.cz/index.php?OID=7425
URL : https://www.valka.cz/Heralec-t196502#565343Verze : 1