Main Menu
User Menu

Dynastia Hašímovcov (Al-Hashimi)

Dynastia Hašímovcov vládla v Iraku od roku 1921 do roku 1958.

Iracké království - král / Kingdom if Iraq - king
     
Seznam / Index Král / King
Ve funkci / In officeJméno / Name
01
23.08.1921 - 08.09.1933
Fajsal I.
02
08.09.1933 - 04.04.1939
Ghazi I.
03
04.04.1939 - 14.08.1958
Fajsal II.
(04.04.1939 - 02.05.1953 regent Abd al-Ilah)




https://www.4dw.net/royalark/Iraq/iraq2.htm
URL : https://www.valka.cz/Dynastia-Hasimovcov-Al-Hashimi-t51235#195562Verze : 4
MOD