Main Menu
User Menu

Čkyně

tvrz přestavěná na zámek

     
Název:
Name:
Čkyně
Další názvy:
Other Names:
Vysoký Dvůr (tvrz k 1549)
Typ:
Style:
zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
přístupno příležitostně
Obec:
Municipality:
Čkyně
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°06'57.98"N 13°49'50.78"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.1549
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.hrady.cz/zamek-ckyne-prachatice
URL : https://www.valka.cz/Ckyne-t233719#646056Verze : 1