Main Menu
User Menu

Bassingbourn cum Kneesworth, Kasárna Bassingbourn [1969- ]

Bassingbourn Barracks

     
Název:
Name:
Kasárna Bassingbourn
Originální název:
Original Name:
Bassingbourn Barracks
Další názvy:
Other Names:
DD.03.1938-29.08.1969 RAF Station Bassingbourn
14.10.1942-10.07.1945 USAAF Station 121
19.05.1969-DD.MM.RRRR Bassingbourn Barracks
Obec:
Municipality:
Bassingbourn cum Kneesworth, Cambridgeshire
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
52°05'46.03"N 00°03'06.17"W
Vznik:
Established:
19.05.1969 prepodriadením1)
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

DD.MM.1993-DD.MM.RRRR Armádny výcvikový pluk
Zánik:
Cancelled:
DD.MM.RRRR -
Poznámka:
Note:
1) od 19.05.1969 do 29.08.1969 prebiehalo postupné odovzdávanie objektov
Zdroje:
Sources:
www.army.mod.uk
https://www.controltowers.co.uk/B/bassingb.htm
https://wikimapia.org/2233011/ATR-Bassingbourn
URL : https://www.valka.cz/Bassingbourn-cum-Kneesworth-Kasarna-Bassingbourn-1969-t125882#427208Verze : 0
MOD