Main Menu
User Menu

6. rota letištní a pozemního zabezpečení navigace "S" [1962-1963]

6th Air Base and Ground Support Navigation Company "S"

     
Název:
Name:
6. rota letištní a pozemního zabezpečení navigace "S"
Originální název:
Original Name:
6. rota letištní a pozemního zabezpečení navigace "S"
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1962
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1963
Nástupce:
Successor:
6. rota letištní a radiotechnického zabezpečení "S"
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1962-01.09.1963 6. letištní prapor
Dislokace:
Deployed:
01.09.1962-01.09.1963 Pardubice, letiště /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
01.09.1962-01.09.1963 VÚ 7713 Pardubice
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, skupina ČSLA, fond 00000
URL : https://www.valka.cz/6-rota-letistni-a-pozemniho-zabezpeceni-navigace-S-1962-1963-t50219#456723Verze : 0
MOD
6. letištní a PZN rota "S"


Krycí číslo: VÚ 7713


Zřízení: 1.9.1962


Dislokace: Pardubice


Nadřízená jednotka:
6. letištní prapor



Zrušení: 31.8.1963 - 1.9.1963 přejmenována na 6. letištní a RTZ rota "S"



Zdroj:
www.vojenstvi.cz , ISSN 1802-151401.
URL : https://www.valka.cz/6-rota-letistni-a-pozemniho-zabezpeceni-navigace-S-1962-1963-t50219#193343Verze : 0