Main Menu
User Menu

45. protiletadlový raketový pluk [1994-1999]

45th Anti-Aircraft Missile Regiment

     
Název:
Name:
45. protiletadlový raketový pluk
Originální název:
Original Name:
45. protiletadlový raketový pluk
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1994
Předchůdce:
Predecessor:
3. protiletadlový raketový pluk
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1999
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1994-30.06.1997 4. sbor protivzdušné obrany
01.07.1997-31.12.1999 Velitelství vzdušných sil
Dislokace:
Deployed:
01.01.1994-31.12.1999 Kroměříž, ?
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Belko, Miroslav (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
VÚ 5100
Zdroje:
Sources:
https://www.fortifikace.net/pov_pvo_2k12_kub.html
https://armada.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/45-protiletadlovy-raketovy-pluk-1994-1999-t140780#463278Verze : 0
MOD
Rukávový znak / Sleeve Patch
URL : https://www.valka.cz/45-protiletadlovy-raketovy-pluk-1994-1999-t140780#500592Verze : 0
MOD