Main Menu
User Menu

3. protektorátní vláda

19.01.1942-19.01.1945


19.01.1942-19.01.1945
REZORTMINISTR
předseda vládyJaroslav Krejčí

náměstek předsedy vládyRichard Bienert (od 12.03.1942)
ministr vnitraRichard Bienert
ministr hospodářství a práceWalter Bertsch
ministr školství národní osvětyEmanuel Moravec
ministr spravedlnostiJaroslav Krejčí
ministr zemědělství a lesnictvíAdolf Hrubý
ministr dopravy a technikyJindřich Kamenický
ministr financíJosef Kalfus
URL CZ: https://www.valka.cz/3-protektoratni-vlada-t235833#652022Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/19-01-1942-19-01-1945-t235833#652022Version : 0
MOD