Main Menu
User Menu

Vojenský inspektorát České Budějovice [1919-1919]

Military Inspectorate České Budějovice

     
Název:
Name:
Vojenský inspektorát České Budějovice
Originální název:
Original Name:
Vojenský inspektorát České Budějovice
Datum vzniku:
Raised/Formed:
14.01.1919
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
10.10.1919
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
14.01.1919-10.10.1919 Zemské vojenské velitelství v Čechách
Dislokace:
Deployed:
14.01.1919-10.10.1919 České Budějovice, Velitelská budova

Velitel:
Commander:
14.01.1919-10.10.1919 Willkomm, Josef (plukovník pěchoty)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
-
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
14.01.1919-14.04.1919 Pěší pluk 91
14.01.1919-25.04.1919 Střelecký pluk 29

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, fond 5. divise
URL : https://www.valka.cz/Vojensky-inspektorat-Ceske-Budejovice-1919-1919-t75612#412879Verze : 1
MOD