Main Menu
User Menu

44. skupina RAF [1941-1946]

No. 44 Group RAF

     
Název:
Name:
44. skupina RAF
Originální název:
Original Name:
No. 44 (Ferry Service) Group RAF
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.08.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
14.08.1946
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.08.1941-25.03.1943 Převozní velitelství
25.03.1943-14.08.1946 Velitelství dopravního letectva
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.10.1942-08.04.1944 510. peruť RAF
18.06.1943-DD.02.1944 512. peruť RAF
15.08.1944-02.12.1944 516. peruť RAF

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.rafweb.org/Grp04.htm
URL : https://www.valka.cz/44-skupina-RAF-1941-1946-t73808#261958Verze : 0
MOD