Main Menu
User Menu

81. skupina RAF [1940-1943]

No. 81 Group RAF


SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ NO 81 (TRAINING) GROUP
81. (VÝCVIKOVÁ) SKUPINA
Datum vzniku 16.12.1940
Předchůdce ---
Datum zániku 20.04.1943
Následovník ---
Nadřízené velitelství 16.12.1940 - 20.04.1943 Velitelství stíhacího letectva
Dislokace
Velitelé 16.12.1940 - 28.07.1942 A/Cdre F. J. Vincent
29.07.1942 - 20.04.1943 A/Cdre W. H. Dunn
Podřízená velitelství
Podřízená tělesa 51. OTU
52. OTU
53. OTU
54. OTU
55. OTU
56. OTU
57. OTU
58. OTU
59. OTU
60. OTU
61. OTU
62. OTU
Literatura https://www.rafweb.org/Grp06.htm
https://www.rafcommands.currantbun.com/Fighter/indexF.html#anchor378778
URL : https://www.valka.cz/81-skupina-RAF-1940-1943-t73493#260702Verze : 0
MOD