Main Menu
User Menu

Ubytovací a stavební oddělení 1. armády [1969-1991]

Accommodation and Construction Department of the 1st Army

     
Název:
Name:
Ubytovací a stavební oddělení 1. armády
Originální název:
Original Name:
Ubytovací a stavební oddělení 1. armády
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1969
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1991
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1969-01.09.1970 1. armáda
01.09.1970-01.09.1988 Týl 1. armády
01.09.1988-01.12.1991 1. armáda
Dislokace:
Deployed:
01.09.1969-01.12.1991 Příbram, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.09.1969-DD.09.1991
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1969-01.12.1991 11. silniční prapor

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pavel Minařík, otázka č. 486, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_33.htm
Pavel Minařík, otázka č.366, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_25.htm
URL : https://www.valka.cz/Ubytovaci-a-stavebni-oddeleni-1-armady-1969-1991-t231686#642514Verze : 0
MOD