Main Menu
User Menu

Nottowayský okruh [1865-1865]

District of the Nottoway

     
Název:
Name:
Nottowayský okruh
Originální název:
Original Name:
District of the Nottoway
Datum vzniku:
Raised/Formed:
22.05.1865
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
24.08.1865
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
22.05.1865-DD.08.1865 Virginský department
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
22.05.1865-24.08.1865 Hartsuff, George L. ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
25.05.1865-11.08.1865 Appomattoxský podokruh
25.05.1865-24.08.1865 Blackwaterský podokruh
25.05.1865-DD.06.1865 Roanocký podokruh

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Nottowaysky-okruh-1865-1865-t218994#613099Verze : 1
MOD