Main Menu
User Menu

Beaufortský podokruh [1863-1865]

Subdistrict of Beaufort

     
Název:
Name:
Beaufortský podokruh
Originální název:
Original Name:
Subdistrict of Beaufort
Datum vzniku:
Raised/Formed:
18.08.1863
Předchůdce:
Predecessor:
Beaufortský okruh
Datum zániku:
Disbanded:
25.02.1865
Nástupce:
Successor:
Beaufortský okruh
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
18.08.1863-21.10.1864 Severokarolínský okruh
21.10.1864-25.02.1865 ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
18.08.1863-11.10.1863 Heckman, Charles A. ( )
11.10.1863-27.06.1864 Jourdan, James ( )
27.06.1864-07.10.1864 Amory, Thomas J. C. ( )
07.10.1864-25.02.1865 Stewart, James ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Beaufortsky-podokruh-1863-1865-t218990#613095Verze : 1
MOD