Main Menu
User Menu

Beaufortský okruh [1865-1865]

District of Beaufort

     
Název:
Name:
Beaufortský okruh
Originální název:
Original Name:
District of Beaufort
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.02.1865
Předchůdce:
Predecessor:
Beaufortský podokruh
Datum zániku:
Disbanded:
06.07.1865
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.02.1865-06.07.1865 Severokarolínský department
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
25.02.1865-18.03.1865 Cox, Jacob D. ( )
18.03.1865-01.06.1865 Palmer, Innis N. ( )
01.06.1865-06.07.1865 Paine, Charles J. ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Beaufortsky-okruh-1865-1865-t218991#613096Verze : 1
MOD