Main Menu
User Menu

Štáb II. skupiny Noční stíhací eskadry 3 [1941-1945]

Staff of the 2nd Group of the 3rd Night Fighter Wing / Stab der II. Gruppe des Nachtjagdgeschwaders 3 (Stab II./NJG 3)

     
Název:
Name:
Štáb II. skupiny Noční stíhací eskadry 3
Originální název:
Original Name:
Stab der II. Gruppe des Nachtjagdgeschwaders 3
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1941
Předchůdce:
Predecessor:
Štáb Doplňovací těžké stíhací skupiny
Datum zániku:
Disbanded:
25.02.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1941-25.02.1945 II. skupina Noční stíhací eskadry 3
Dislokace:
Deployed:
01.09.1941-DD.03.1944 Jagel, Fliegerhorst Schleswig-Jagel /
DD.03.1944-DD.05.1944 Erlensee, Fliegerhorst Langendiebach /
DD.03.1944-DD.05.1944 Vechta, Fliegerhorst Vechta /
DD.05.1944-DD.08.1944 Lünne, Einsatzhafen Plantlünne /
DD.08.1944-03.09.1944 Gütersloh, Fliegerhorst Gütersloh /
03.09.1944-DD.11.1944 Grove, Fliegerhorst Grove /
DD.11.1944-DD.02.1945 Jagel, Fliegerhorst Schleswig-Jagel /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
Poznámka:
Note:
posádky převedeny do 11./NJG 3
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/air/njagd/njg3.htm
URL : https://www.valka.cz/Stab-II-skupiny-Nocni-stihaci-eskadry-3-1941-1945-t189066#548687Verze : 3
MOD