Main Menu
User Menu

Harada, Sadanori

Sadanori Harada / 原田貞憲

     
Příjmení:
Surname:
Harada
Jméno:
Given Name:
Sadanori
Jméno v originále:
Original Name:
原田貞憲
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR Kjóto /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník štábu 1. vzdušnej armády
zástupca náčelníka štábu Všeobecnej leteckej armády
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Harada-Sadanori-t176300#520129Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Harada
Jméno:
Given Name:
Sadanori
Jméno v originále:
Original Name:
原田貞憲
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-28.05.1919 vojenská akadémia
26.12.1927-27.11.1930 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1919 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.08.1939 plukovník
02.08.1943 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.03.1938-01.08.1939 Velitel : Oganizace letectva, 2. sekce (organizace a mobilizace) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
19.05.1943-07.09.1943 Velitel : Sekce armádní vzdušní přepravy 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.05.1943-26.01.1944 Velitel : Polní letecká výzbroj Imperiálního velitelství
01.06.1945-02.09.0145 Náčelník štábu : 1. letecká armáda

Ručně vyplněné položky:
01.03.1938-01.08.1939 náčelník Oganizace letectva, 2. sekce (organizace a mobilizace) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.08.1939-01.12.1939 komisár sekcie vojenského letectva
01.12.1939-10.12.1940 pridelený k veleniu 1. leteckej armády
10.12.1940-12.07.1941 cesta po Nemecku
12.07.1941-15.10.1942 náčelník sekcie vśeobecných záležitostí, Armádneho leteckého oddelenia, Ministertsva vojny
15.10.1942-01.05.1943 náčelník ssekcie výroby, Armádneho leteckého oddelenia, Ministertsva vojny
01.05.1943-DD.11.1943 náčelník sekcie údržby Armádneho leteckého oddelenia, Ministertsva vojny
01.05.1943-26.01.1944 náčelník Polní letecké výzbroje Imperiálního velitelství
19.05.1943-07.09.1943 náčelník Sekce armádní vzdušní přepravy 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
DD.11.1943-30.04.1945 náčelník 1. kancelárie polnej leteckej výzbroje, Ministertsva munície
30.04.1945-01.06.1945 zástupca náčelníka štábu Všeobecnej vzdušnej armády
01.06.1945-02.09.1945 náčelník štábu 1. vzdušnej armády
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
https://sakurataro.org/db/原田貞憲
URL : https://www.valka.cz/Harada-Sadanori-t176300#520194Verze : 2
MOD