Main Menu
User Menu

Nýrsko

okr. Klatovy

     
Název:
Name:
Nýrsko
Originální název:
Original Name:
Nýrsko
Další názvy:
Other Names:
Neuern
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Klatovy
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°17'32.00"N 13°08'26.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
Nýrsko
Blata
Bystřice nad Úhlavou
Hodousice
Stará Lhota
Starý Láz
Zelená Lhota
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1327
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://goo.gl/WPdRsw
URL : https://www.valka.cz/Nyrsko-t170978#510404Verze : 0
MOD