Main Menu
User Menu

Kárný prapor [1957-1962]

Disciplinary Battalion

     
Název:
Name:
Kárný prapor
Originální název:
Original Name:
Kárný prapor
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1957
Předchůdce:
Predecessor:
2. kárná rota
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1962
Nástupce:
Successor:
Nápravný prapor
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.11.1957-01.09.1962 Organizační a mobilizační oddělení
Dislokace:
Deployed:
01.11.1957-DD.11.1961 Libavá, ? /
DD.11.1961-15.06.1962 Podolínec, Podjavorinské kasárny /
15.06.1962-01.09.1962 Sabinov, kasárna /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
VÚ 5934
Zdroje:
Sources:
https://www.vojenstvi.cz/
URL : https://www.valka.cz/Karny-prapor-1957-1962-t165629#499498Verze : 2
MOD