Main Menu
User Menu

Letištní správa České Budějovice [1945-1950]

Airfield Authority České Budějovice

     
Název:
Name:
Letištní správa České Budějovice
Originální název:
Original Name:
Letištní správa České Budějovice
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.1950
Nástupce:
Successor:
Letištní správa 2
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.1945-01.01.1946 ?
02.01.1946-14.03.1946 Velitelství leteckých základen 2. oblasti
14.03.1946-30.06.1950 Letecká základna 2
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1945-30.06.1950 České Budějovice, letiště /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Vojenský historický archiv Praha, www.vojenstvi.cz, www.valka.cz, IRRA,Miroslav : ČESKOSLOVENSKÉ VOJENSKÉ LETECTVO 1945-1950 I. díl (Svět křídel 2006)ISBN 80-86808-33-5
URL : https://www.valka.cz/Letistni-sprava-Ceske-Budejovice-1945-1950-t165177#498703Verze : 0