Main Menu
User Menu

Velitelské stanoviště 9. stíhacího leteckého pluku [1954-1991]

Command Post of 9th Fighters Air Regiment

     
Název:
Name:
Velitelské stanoviště 9. stíhacího leteckého pluku
Originální název:
Original Name:
Velitelské stanoviště 9. stíhacího leteckého pluku
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1954
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.11.1991
Nástupce:
Successor:
?
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.11.1954-30.11.1991 9. stíhací letecký pluk


OPERAČNĚ:
01.11.1954-30.06.1990 Velitelské stanoviště 1. stíhací letecké divize
01.07.1990-30.11.1991 ?
Dislokace:
Deployed:
01.11.1954-15.09.1957 České Budějovice, letiště /
15.09.1957-30.11.1991 Bechyně, letiště /

Velitel:
Commander:
01.11.1954-30.11.1991 ?
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha
URL : https://www.valka.cz/Velitelske-stanoviste-9-stihaciho-leteckeho-pluku-1954-1991-t163927#496567Verze : 0