Main Menu
User Menu

Mijake, Micuharu

Mitsuharu Miyake / 三宅光治

     
Příjmení:
Surname:
Mijake
Jméno:
Given Name:
Micuharu
Jméno v originále:
Original Name:
三宅光治 / みやけ・みつはる
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.1881 Kuwana /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.10.1945 Moskva /
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 20. divize
minister vlády Mančukuo
náčelník śtábu: 4. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
velitel: 5. pěší brigády
velitel: 4. pěší pluk císařské gardy
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
https://baike.baidu.com/view/1711020.htm
URL : https://www.valka.cz/Mijake-Micuharu-t147054#471586Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Mijake
Jméno:
Given Name:
Micuharu
Jméno v originále:
Original Name:
三宅光治 / みやけ・みつはる
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.1901 Vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-DD.MM.1910 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
DD.MM.1901 podporučík
DD.MM.1922 plukovník
26.07.1927 generálmajor
DD.MM.1932 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
15.03.1935-01.12.1936 Velitel : 20. divize

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.1914-DD.MM.1915 pridelený ku kancelárii vojenských záležitostí, Ministrstva vojny
DD.MM.1915-DD.MM.RRRR adjutant maršála ?
DD.MM.1919-DD.MM.RRRR 23. peší pluk
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR vojenský atašé v Rakúsku
DD.MM.1922-DD.MM.1924 pridelený k Ministrstvu vojny, oddelenie vojenskej tlače
04.02.1924-02.03.1925 velitel 4. pluku Imperiálnej gardy
02.03.1925-26.07.1927 náčelník štábu 4. divízie
26.07.1927-10.08.1928 velitel 5. brigády
10.08.1928-DD.MM.1932 náčelník śtábu Kwantungskej armády, Manchuria
DD.MM.1932-07.06.1932 pridelený ku Generálnemu štábu
07.06.1932-15.03.1935 riaditel oddelenia prepravy, ministrstva vojny
15.03.1935-01.12.1936 velitel 20. divízie
01.12.1936-28.12.1936 rezerva
28.12.1936-DD.MM.RRRR výslužba
15.11.1940-DD.MM.RRRR ministr vlády Manchukuo
DD.MM.1945-DD.10.1945 vojnový zajatec, ZSSR
DD.10.1945-DD.MM.RRRR umiera vo väzení
Vyznamenání:
Awards:

29.04.1934

Velkostuha řádu Vycházejícího slunce
1st Class, Grand Cordon of the Order of the Rising Sun
勲一等旭日大綬章 / くんいっとう きょくじつだいじゅしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
https://baike.baidu.com/view/1711020.htm
URL : https://www.valka.cz/Mijake-Micuharu-t147054#471592Verze : 0
MOD