Main Menu
User Menu

34. letecká divize [1966-1969]

34th Air Division

     
Název:
Name:
34. letecká divize
Originální název:
Original Name:
34th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.01.1966
Předchůdce:
Predecessor:
34. letecká divize (obranná)
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1969
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.01.1966-01.04.1966 Velitelství protivzdušné obrany
01.04.1966-31.12.1969 1. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1966-31.12.1969 Custer AFS
Velitel:
Commander:
01.04.1966-01.07.1968 Smith, Stanton T. Jr (Colonel)
01.07.1968-01.11.1968 LeFebre, Frederick H. (Colonel)
01.11.1968-31.12.1969 Gallagher, Raymond K. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1966-01.12.1969 1. stíhací křídlo (protivzdušné obrany)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/34-letecka-divize-1966-1969-t139179#453326Verze : 0
MOD