Main Menu
User Menu

19. smíšené křídlo [1929-1937]

19th Composite Wing

     
Název:
Name:
19. smíšené křídlo
Originální název:
Original Name:
19th Composite Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
08.05.1929
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
14.07.1937
Nástupce:
Successor:
19. křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1931-25.01.1933 2. sborová oblast
25.01.1933-14.07.1937 Panamský průplavový department
Dislokace:
Deployed:
01.04.1931-19.01.1933 Garden City, Mitchel Field
25.01.1933-14.07.1937 Albrook, Albrook Field /

Velitel:
Commander:
01.04.1931-DD.MM.1933 ?, ? ( )
DD.MM.1933-DD.06.1936 McChord, William C. (Lieutenant Colonel)
DD.06.1936-14.07.1937 Brett, George H. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1931-25.01.1933 9. pozorovací skupina
25.01.1933-01.09.1937 6. smíšená skupina
15.06.1933-14.07.1937 16. stíhací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/19-smisene-kridlo-1929-1937-t139109#453256Verze : 0
MOD