Main Menu
User Menu

12. letecká divize [1951-1952]

12th Air Division

     
Název:
Name:
12. letecká divize
Originální název:
Original Name:
12th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.02.1951
Předchůdce:
Predecessor:
12. letecká divize, bombardovací
Datum zániku:
Disbanded:
16.06.1952
Nástupce:
Successor:
12. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
10.02.1951-16.06.1952 15. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
10.02.1951-16.06.1952 Moreno Valley, March AFB

Velitel:
Commander:
10.02.1951-01.03.1952 Ganey, Wiley D. (Brigadier General)
01.03.1952-16.06.1952 Estes, Howell M. Jr (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
10.02.1951-16.06.1952 22. bombardovací křídlo, střední
10.02.1951-04.08.1951 44. bombardovací křídlo, střední

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/12-letecka-divize-1951-1952-t139072#453219Verze : 0
MOD