Main Menu
User Menu

11. křídlo zabezpečení [1994-1995]

11th Support Wing

     
Název:
Name:
11. křídlo zabezpečení
Originální název:
Original Name:
11th Support Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
02.06.1994
Předchůdce:
Predecessor:
11. křídlo pro doplňování paliva za letu
11. strategická skupina
Datum zániku:
Disbanded:
01.03.1995
Nástupce:
Successor:
11. křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
02.06.1994-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
15.07.1994-01.03.1995 Washington, Bolling AFB
Velitel:
Commander:
15.07.1994-27.07.1994 Richards, Stevan B. (Colonel)
27.07.1994-01.03.1995 Roser, Steven A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/11-kridlo-zabezpeceni-1994-1995-t138293#452438Verze : 1
MOD