Main Menu
User Menu

11. křídlo [1995- ]

11th Wing

     
Název:
Name:
11. křídlo
Originální název:
Original Name:
11th Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.03.1995
Předchůdce:
Predecessor:
11. křídlo zabezpečení
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.03.1995-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
01.03.1995-01.10.2010 Washington, Bolling AFB
Velitel:
Commander:
01.03.1995-26.06.1996 Roser, Steven A. (Colonel)
26.06.1996-16.01.1998 Sutton, Peter U. (Colonel)
16.01.1998-10.05.2000 Deal, Duane W. (Colonel)
10.05.2000-06.11.2001 Hunt, James P. (Colonel)
06.11.2001-22.01.2004 Chambers, William A. (Colonel)
22.01.2004-14.04.2006 Jones, Duane A. (Brigadier General)
14.04.2006-09.06.2006 Uckert, Merri B. (Colonel)
09.06.2006-18.06.2008 Neubauer, Kurt F. (Colonel)
18.06.2008-07.10.2009 Roop, Jon A. (Colonel)
07.10.2009-30.11.2009 Gramlick, Carl S. (Colonel)
30.11.2009-01.10.2010 George, Cedric D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/11-kridlo-1995-t138294#452439Verze : 2
MOD