Main Menu
User Menu

509. operační skupina [1993- ]

509th Operations Group

     
Název:
Name:
509. operační skupina
Originální název:
Original Name:
509th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
12.03.1993
Předchůdce:
Predecessor:
509. bombardovací skupina, střední
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.07.1993-DD.MM.RRRR 509. bombardovací křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
15.07.1993-23.01.1995 Fraser, William M. III (Colonel)
23.01.1995-15.07.1996 Power, Gregory H. (Colonel)
15.07.1996-30.06.1998 Percival, Wilhelm F. (Colonel)
30.06.1998-06.01.2000 Imondi, Anthony A. (Colonel)
06.01.2000-07.12.2001 George, Jonathan D. (Colonel)
07.12.2001-22.05.2003 Biscone, Gregory A. (Colonel)
22.05.2003-28.06.2005 Petrek, Curtiss R. (Colonel)
28.06.2005-09.07.2007 Wheeler, Robert E. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/509-operacni-skupina-1993-t138005#452149Verze : 2
MOD