Main Menu
User Menu

509. bombardovací křídlo [1991- ]

509th Bomb Wing

     
Název:
Name:
509. bombardovací křídlo
Originální název:
Original Name:
509th Bomb Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1991
Předchůdce:
Predecessor:
509. bombardovací křídlo, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
26.07.1991-DD.MM.RRRR 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.09.1991-31.03.1993 -, - (-)
01.04.1993-26.03.1996 Marcotte, Ronald C. (Brigadier General)
26.03.1996-08.06.1998 Goslin, Thomas B. Jr (Brigadier General)
08.06.1998-07.06.2000 Barnidge, Leroy Jr (Brigadier General)
07.06.2000-22.04.2002 Przybyslawski, Anthony F. (Brigadier General)
22.04.2002-24.04.2004 Raaberg, Douglas L. (Brigadier General)
24.04.2004-01.05.2006 Miller, Christopher D. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.07.1993-DD.MM.RRRR 509. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/509-bombardovaci-kridlo-1991-t138892#453039Verze : 0
MOD