Main Menu
User Menu

1. provozní prapor [1992-1992]

1st Operating Battalion

     
Název:
Name:
1. provozní prapor
Originální název:
Original Name:
1. provozní prapor
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1992
Předchůdce:
Predecessor:
2. provozní pluk
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1992
Nástupce:
Successor:
1. provozní prapor
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1992-31.12.1992 Vojenské velitelství Západ
Dislokace:
Deployed:
01.01.1992-31.12.1992 Tábor, ?

Velitel:
Commander:
01.01.1992-10.07.1992 Zmrzlík, Zdeněk (Podplukovník)
11.07.1992-31.12.1992 Kocmich, Jiří (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
VÚ 5648 Tábor
Zdroje:
Sources:
https://armada.vojenstvi.cz/povalecna/utvary/10.htm
https://www.vojenstvi.cz/vasedotazy_100.htm
https://wwww.palat.estranky.cz
URL : https://www.valka.cz/1-provozni-prapor-1992-1992-t122533#421400Verze : 0
MOD