Main Menu
User Menu

1. provozní prapor [1993-1997]

1st Operating Battalion

     
Název:
Name:
1. provozní prapor
Originální název:
Original Name:
1. provozní prapor
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
1. provozní prapor
Datum zániku:
Disbanded:
31.10.1997
Nástupce:
Successor:
2. provozní prapor
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-31.03.1994 Vojenské velitelství Západ
01.04.1994-31.10.1997 1. armádní sbor
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-31.10.1997 Tábor, ?

Velitel:
Commander:
01.01.1993-31.10.1997 Kocmich, Jiří (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.palat.estranky.cz
https://www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/1-provozni-prapor-1993-1997-t139788#454601Verze : 0
MOD