Main Menu
User Menu

Boliarov

okr. Košice-okolie

     
Název:
Name:
Boliarov
Originální název:
Original Name:
Boliarov
Další názvy:
Other Names:
(1289) Balar, (1370), Bolyar, (1773) Bolyarow, maďarsky Bolyár.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Košice-okolie
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°48'14.62"N 21°25'55.55"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1289
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostol barokovo-klasicistický z roku 1770
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk, www.boliarov.sk
URL : https://www.valka.cz/Boliarov-t122117#417435Verze : 0
MOD